Yenidoğan kurye uygulamalarımızı her birisi kuryelik alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan ve kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir ekiple sürdürüyoruz. Ekiplerimizin her birisine bakımları zamanında yapılmış, yeni modelli, güvenlik önlemleri alınmış motosikletler emanet ediyor, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.

Sarıgazi kurye alanında bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelmeyi başardık. Bugünden sonra da aynı doğrultuda ilerlemeye çalışıyoruz. Müşterilerimize her alanda büyük kolaylık sunuyor, hayat standartlarını değiştirmeyi gaye ediniyoruz.

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan Kurye

Motorlu kurye uygulamamızın en büyük avantajlarından birisi hızlı olmamızdır. Çünkü İstanbul’da hızlı olmak büyük sıkıntı yaratmakta, özellikle trafik engeli sayesinde her gün insanlar saatlerce yollarda kalmaktadırlar. Oysa ekiplerimiz kırmızı ışıklar hariç yoğun trafikten etkilenmemekte gerek Yenidoğan içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında istediğiniz yere dakikalar içinde ulaşmayı vaat etmektedir.

Anadolu Yakası Kurye uygulamamız İstanbul’da en çok ihtiyacınız olan zamanı size kazandırıyor. Bizler uzman ekibimizle Yenidoğan içinde ya da diğer noktalar arasında paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle meşgul olabiliyorsunuz. Bu sayede boşa zaman geçirmiyor, evinize, mesai saatleri dışına, hafta sonlarına iş taşımak zorunda kalmıyorsunuz. En acil işlerinizde kuryelerimizin yardımıyla paketlerinizi taşıtıp ilerinizi tamama erdirebiliyorsunuz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızla hemen bütün eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. Yasal engeli olmayan, motorla taşınabilecek bütün paketlerinizi, hediyelerinizi, evrak dosyalarınızı, siparişlerinizi istediğiniz noktadan alıp dilediğiniz noktaya adınıza teslime edebiliyor ya da belirteceğiniz adresten alıp tarafınıza getirebiliyoruz.

Yenidoğan kurye uygulamalarımızla herkesin yardımcısı olma hedefindeyiz. Bunun için çeşitli kurye seçenekleri oluşturduk ve güncel ihtiyaçlara göre esnek çalışma sistemimizle kurye çeşitlerimizi genişletmeye devam ediyoruz.

Lojistik faaliyetlerimizde masraflarınızı azaltmak, iş süreçlerinizi hızlandırmak adına aynı günde İstanbul içinde teslimatlarının yapılması gereken paketleriniz için normal moto kurye hizmeti veriyoruz. Normal Yenidoğan motorlu kurye uygulamalarımızda bölgelere göre değişmekle birlikte 120 dakika ila 180 dakika arasında, yani 2-3 saat içinde paketleriniz istediğiniz adresten alınıp dilediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara