Sarıgazi Kurye İstanbul’da kurye hizmetleri sağlayan bir ticari kuruluştur. Şirketimize (0216) 429 3954 numaralı telefondan merkez ofisimizden ulaşabilirsiniz.

Sarıgazi Kurye, özel ve ticari müşterilerine acil ya da aynı gün teslimat olmak üzere iki tür MotoCourier hizmeti sunmaktadır. Sarıgazi motoKurye, istanbulKurye’nin bir alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 429 3954 numaralı telefondan ofisimizi arayabilir veya 0216 429 39 54 numaralı telefondan bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Sarıgazi MotoKurye’ye mesai saatleri içerisinde 0541 516 66 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıgazi Kurye

Sarıgazi Kurye

Şirketimizin çalışma saatleri sabah 08:00’dir. 18:00’e kadar hafta içi ve sabah 8:00 17:00’ye kadar Cumartesi günü Ayrıca mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak kurye takibi, kurye ödeme bilgileri, kurye aramaları ve kuryeniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Elbette aynı bilgiler mesai saatleri dışında da alınabilir. Daha detaylı bilgiye resmi internet sitemiz www.istanbulkurye1.com/nobetci-motorlu-kurye/ adresinden ulaşabilirsiniz. Sarıgazi mahallesi, İstanbul’un en büyük mahallelerinden biri olan ve son dönemde gelişimini hızla artıran Küçükçekmece mahallesine bağlı bir mahalledir. Ulusal ve uluslararası firmaların ve bölgede yaşayanların huzurunda meydanların hızla ortaya çıktığı bir ilçedir.

Sarıgazi Kurye Hizmet Şekli

Sarıgazi Moto Kurye‘yi arayarak hem mesai saatleri içinde hem de mesai dışında İstanbul genelinde nöbetçi kurye sistemi işleten bize bağlanacaksınız. istanbulKurye çağrı merkezine gönderdiğiniz motosikletli kurye talebiniz ile çalışmaya başlıyoruz ve talebinize göre gönderi tipine göre önceden belirlenen aralıklarla kurye çalışanlarımızı adresinize göndererek gönderinizi teslim alıyor veya gönderilerinizi istediğiniz yere teslim ediyoruz. . İstanbul’un herhangi bir bölgesinden alın. Sarıgazi bölgesinden göndermek istediğiniz veya Sarıgazi’deki iş yerinize veya ev adresinize gelmesini istediğiniz evrak, koli, kimlik, pasaport, anahtar, zarf vb. tüm özel gönderileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuryeistanbul telefon numaralarındayız

istanbulKurye Sarıgazi’de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Sarıgazi Motorlu Kurye Hizmeti
Sarıgazi ilaç Kurye Hizmeti
Sarıgazi Acil Motorlu Kurye Hizmeti

 

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara