Bursa motorlu kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Bursa İstanbul kurye servisi ile iki saatte adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa Bursa iline gidip gelerek güzel bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Bursa Motorlu Kurye

Bursa Motorlu Kurye

İstanbul Kurye burada da çalışır. Buranın ilçeleri şunlardır, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir‘dir. bizler 

Yalova kurye her gün yaklaşık en az iki  defa Bursa’ ya kurye servisimiz bulunmaktadır. Yani her gün iki kurye Bursa İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

Bursa kurye size doğru giderken gönderileri taşımak için giderken, diğer kurye Bursa dan İstanbul’a doğru oradan İstanbul’a gelen işlerinizi getirmektedir. Bursa motorlu kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Bursa ya teslim etmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara