Merter motorlu kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Merter İstanbul kurye servisi ile 2 saatte  adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa Merter İlçesine gidip gelerek ring şeklinde bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye

İstanbul Kurye burada da çalışır.

Merter Metro İstasyonu, İstanbul metrosu’nun M1ᴀ (Yenikapı – Atatürk Havalimanı) Metro Hattı’nda[1] yer alan ve 31 Ocak 1994’te hizmete giren viyadük üzerindeki metro istasyonudur. Güngören’in Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi’nde  Yanyolu üzerinde yer almaktadır.

İstasyondan Merter Metrobüs İstasyonu’na 100 metre yürüme mesafesi bulunmakta olup, istasyonlar arası aktarma imkânı vardır.

30 Ağustos 2019’da başlayan ancak pandemi sebebiyle durdurulan ve 6 Mayıs 2022’de tekrar başlayan gece metrosu seferlerinde Cumartesi ve Pazar 00.00 – 06.00 saatleri arasında 30 dakikada bir gece metrosu seferleri düzenlenmektedir. Bu şekilde Cuma ile Pazar arasında 66 saatlik kesintisiz seferler düzenlenmektedir. Bu saatler arasında ücretlendirme çift bilet olarak tahsil edilmektedir.[4] Bu işletmede istasyondaki E-5 ve Platform girişi açıktır.[5]

Merter motorlu kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Merter a teslim etmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara