Levent motorlu kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Levent İstanbul kurye servisi ile 2 saatte  adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa Levent İlçesine gidip gelerek ring şeklinde bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Levent Motorlu Kurye

Levent Motorlu Kurye

İstanbul Kurye burada da çalışır. Buranın ilçeleri şunlardır,  

Leventİstanbul‘un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir mahalledir. Batıda Büyükdere CaddesiÇeliktepe ve Gültepedoğuda Etiler ve Akatlargüneyde Levazım mahalleleri, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir. Levent semti, geniş anlamda kendisiyle birlikte, Büyükdere Caddesi üzerindeki, Beşiktaş’a bağlı Konaklar ve NisbetiyeŞişli‘ye bağlı Esentepe‘nin kuzey kesimi ve Kâğıthane‘ye bağlı Çeliktepe ve Emniyet Evleri mahallelerini de kapsayan geniş bir bölgeyi tanımlamak için de kullanılmaktadır.

Kozyatağı Motorlu kurye her gün yaklaşık en az iki  defa Levent’ ya kurye servisimiz bulunmaktadır. Yani her gün iki kurye Levent İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

Levent semtini günümüzdeki haline getiren gelişmeler 1947 yılında Emlak Kredi Bankası‘nın toplu konut projesi için Levent semtini seçmesiyle başladı. 1960 yılında bitirilen bu projeden sonra Levent semtinde birçok konut projeleri ve siteler inşa edildi ve bölge hızla gelişmeye başladı. Özellikle 1980 yılından sonra Levent bölgesinde birçok gökdelen ve iş merkezleri inşa edildi. 1993 yılında hizmete açılan 34 katlık gökdelenSabancı Center 4. Levent semtinde yer almaktadır. Yapımına 1992 yılında başlanan İstanbul metrosu‘nun Taksim ve 4. Levent semtleri arasında çalıştırılmasına karar verildi. İstanbul metrosu 16 Eylül 2000 yılında hizmete açıldığında Levent istasyonunda büyük bir alışveriş merkezi de hizmete girdi.

Levent motorlu kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Levent ya teslim etmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara