İstoç motorlu kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. İstoç İstanbul kurye servisi ile 2 saatte  adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa İstoç İlçesine gidip gelerek ring şeklinde bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

İstoç Motorlu Kurye

İstoç Motorlu Kurye

İstanbul Kurye burada da çalışır. Buranın ilçeleri şunlardır,  

İstanbul Toptancılar Çarşısı veya daha yaygın bilinen adıyla İSTOÇ Ticaret Merkezi, Eminönü bölgesindeki Tahtakale, Kantarcılar, Mercan, Yeşildirek, Küçükpazar, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu ve Beyazıt’taki çeşitli mesleklere sahip toptancı esnafın bir araya gelerek kurduğu bir kooperatiftir. Toptancı esnafı, İstanbul içindeki giderek yoğunlaşan trafik, sağlıksız koşullara sahip işyerleri, dar sokaklar, hammaliye, nakliye ve benzeri sorunlar nedeni ile Eminönü bölgesinden ayrılıp İstanbul’un dış ilçelerinden birine toplu pazar açmak istemiştir.

1979’da 52 üye tarafından kurulmuş ve 1984 yılında bugünkü arazisine yerleşmiştir. Bugün hırdavat, lüks hırdavat, plastik eşya, melamin, kırtasiye, kağıt, madeni eşya, gıda, büro ve mobilya malzemeleri, ev tekstili, züccaciye, medikal, promosyon ürünleri, av malzemeleri, oyuncak ve 2.el otomobil olmak üzere yaklaşık 35 çeşit ürünün satışı yapılmaktadır. İSTOÇ, Mahmutbey’de TEM Otoyolu’na 2 kilometre cepheli olmak üzere, 1 milyon 100 bin metrekare alanda kurulmuştur

Bakırköy Motorlu kurye her gün yaklaşık en az iki  defa İstoç’ a kurye servisimiz bulunmaktadır. Yani her gün iki kurye İstoç İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

İETT otobüsleriyle İSTOÇ’a ulaşmak mümkündür. Buranın içinden geçen otobüs hatları 31Y, 76O, 78, 78M, 98, 143, 146B ve 146M’dir.[2] Aynı zamanda İSTOÇ adında bir metro durağı da bulunur. Bağcılar‘dan Başakşehir ve Kayaşehir yönüne giden kimi minibüs hatlarını da ulaşım için saymak mümkündür.

İstoç motorlu kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp İstoç a teslim etmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara