Bakırköy motorlu kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Bakırköy İstanbul kurye servisi ile 2 saatte  adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa Bakırköy ilçesine gidip gelerek ring şeklinde bir motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Motorlu Kurye

Bakırköy Motorlu Kurye

İstanbul Kurye burada da çalışır. Buranın ilçeleri şunlardır,  Bakırköy Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu mahalleler

Dudullu Motorlu kurye her gün yaklaşık en az iki defa Bakırköy’e kurye servisimiz bulunmaktadır. Yani her gün iki kurye Bakırköy İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Bakırköy, Avrupa yakasında, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu sahilindedir. kuzeyindeki E-5 Karayolu sınırı olup, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri; güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Çırpıcı deresi sınır olup, Zeytinburnu ilçesi, batısında ve kuzey-batısında ise Küçükçekmece ilçesi bulunmaktadır. Bu sınırlar içerisinde Bakırköy ilçesi 35 km² alana kuruludur. Bahçelievler, Güngören ve Bağcılar ilçeleri 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuşlardır. 1957’ye kadar Zeytinburnu, 1989’a kadar Küçükçekmece ve Avcılar ilçeleri, Bakırköy’e bağlıydı. İstanbul’un eski ilçelerinden olan Bakırköy, Osmaniye, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Zeytinlik, Cevizlik, Sakızağacı ve Yenimahalle mahallelerinden oluşur.

Bakırköy motorlu kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Bakırköy ya teslim etmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara