Ankara motorlu kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Ankara İstanbul kurye servisi ile 4 saatte  adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa Ankara iline gidip gelerek güzel bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Ankara Motorlu Kurye

Ankara Motorlu Kurye

İstanbul Kurye burada da çalışır. Buranın ilçeleri şunlardır,  Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: AkyurtAltındağAyaşBalâBeypazarıÇamlıdereÇankayaÇubukElmadağEtimesgutEvrenGölbaşıGüdülHaymanaKahramankazanKalecikKeçiörenKızılcahamamMamakNallıhanPolatlıPursaklarSincanŞereflikoçhisar ve Yenimahalle‘di

Yalova kurye her gün yaklaşık en az iki  defa Ankara’ ya kurye servisimiz bulunmaktadır. Yani her gün iki kurye Ankara İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

Ankara kurye size doğru giderken gönderileri taşımak için giderken, diğer kurye Ankara dan İstanbul’a doğru oradan İstanbul’a gelen işlerinizi getirmektedir. Ankara motorlu kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Ankara ya teslim etmektedir.

Kategoriler: Bölgeler

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara